natalia2

 

 

 

Witam, jestem Natalia. Co mogę powiedzieć o sobie – firmie? Hm… nie będę pisać, że jestem a właściwie jesteśmy, bo mowa tu o wszystkich osobach tworzących tą firmę, najlepszym wyborem jaki mogliście Państwo dokonać wybierając nasz zespół do stworzenia ogrodu. Bo to tylko słowa jakimi posługuje się większość firm, nie tylko ogrodniczych.

My chcemy być inni, trochę bardziej oryginalni nie tylko w naszych projektach. A o słusznym wyborze naszych usług przekonają się Państwo najlepiej podczas naszej współpracy. Ja ze swojej strony mogę zagwarantować, że przyłożymy wszelkich starań by ogrody, które tworzymy cieszyły swoich właścicieli nie tylko nietuzinkowym wyglądem, lecz również praktycznością i łatwością w utrzymaniu.

Staramy się by ,,nasze,, ogrody wyróżniały się spośród pozostałych, a ułatwia nam to artystyczne podejście do tematu, fachowość zaś jak i dobrą jakość w wykonaniu zawdzięczamy ukończonej przeze mnie uczelni (UNIWERSYTET PRZYRODNICZY W POZNANIU – wydz. Ogrodniczy), jak również kursach uzupełniające wiedzę.

Jednak to nie wszystko, bo oprócz teoretycznej wiedzy cechuje mnie i mój zespół kilku letnie doświadczenie w tej rozległej dziedzinie, które jest niezbędne w rozwiązywaniu wielu problemów z jakimi można się spotkać podczas prac w ogrodzie.

Nasza praca jest naszą wizytówką, której się nie wstydzimy. ..

Do zobaczenia w ogrodzie ;)